A Kalite Replika Çanta

Çeşitli kalitelerde replika çanta, replika ayakkabı, replika cüzdan ve benzeri pek çok replika mevcuttur. Replika çanta ve replika cüzdan konusunda dikkat çekilmesi gereken önemli bir husus söz konusudur; bu da üründe kullanılar deri, ürünün işçiliği gibi hususlardır. Çok ucuz replika çanta ve cüzdanlar mevcut fakat suni deridir. Gelişi güzel işçilikle yapılmış ürünlerdir. Aksesuarları kısa süre sonra sararma ve kararma yapar. Kısacası kullan at tipinde üretilen kısa ömürlü replika çantalardır. Aynı zamanda şöyle bir dezavantajı da söz konusudur. Ürünün orijinalini bilen insanların olduğu ortamlarda replika çanta olduğunu çok rahat fark edebilirler. Bahsini ettiğimiz ürünler ikinci, üçüncü ve üstü sınıf replika çantalar için geçerlidir.

Fakat bizim satışını gerçekleştirdiğimiz replika çantalar, replika cüzdanlar, replika ayakkabı ve replika kemerler hakiki deriden yapılmış orijinalinde hangi malzemeler hangi ölçüler kullanıldıysa birebir uygulanan ürünlerdir. A kalite replika çanta, a kalite replika cüzdan, a kalite replika ayakkabı ve a kalite replika kemerlerdir. Uzun ömürlüdür. Derisi hakiki deri olduğu için kırılmaz, dökülme yapmaz. Aksesuarları hiç bir şekilde sararma kararma yapmaz. Ürünlerin yetkili mağazalarında dahi satış yetkilileri orijinallerinden ayırt edemez. Orijinalinden tek farkı ürünün fiyatıdır!

Yurt içi satışlarımızı kredi kartına 12 taksit seçenekleriyle veya %5 indirimli olarak havale/EFT seçeneğiyle gerçekleştirmekteyiz. Kapıda ödememiz yoktur. Kapıda ödeme anlaşmamız daha önceden vardı sonlandı ve yenilemedik. Sebebi ise çok fazla teslim alınmayan kargodan dolayı hem vakit kaybettik hem de kargo parası ödedik. Bu konuda anlayışınızı rica ediyoruz. Zaten yurt içi kargolarımızı ücretsiz olarak göndermekteyiz.

Ayrıca dünyanın her yerine gönderim yapmaktayız. Referanslarımız mevcuttur. Yurt dışına yaptığımız gönderimleri ön ödemeli ve kargo ücreti alarak gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir